Moto Market
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

4PISTONS-service moto

4 participanți

In jos

4PISTONS-service moto Empty 4PISTONS-service moto

Mesaj  4pistons Lun 17 Mar 2008, 01:19

reparatii moto , scutere si atv . aducem la comanda motociclete si piese de schimb din italia . pentru service , ne putem deplasa si la domiciliul clientului. datorita serviciilor oferite (calitate/pret) , 4pistons , a devenit persona non-grata pe site-ul motociclism.ro . pentru cei ce nu se afla in bucuresti sau in imprejurimi ,putem oferi consultanta prin telefon sau pe acest topic.
4pistons
4pistons

masculin
Numarul mesajelor : 6
Varsta : 50
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 25/02/2008

Sus In jos

4PISTONS-service moto Empty Re: 4PISTONS-service moto

Mesaj  Furian Joi 27 Mar 2008, 18:54

m-ar interesa niste carene pentru un scuter. cum am putea lua legatura ? o adresa de mail eventual sa iti pot trimite si poze cu carena . astept un raspuns ! Very Happy

Furian

masculin
Numarul mesajelor : 6
Varsta : 34
Localizare : Satu Mare
Data de inscriere : 23/02/2008

Sus In jos

4PISTONS-service moto Empty dezamagit

Mesaj  Furian Vin 04 Apr 2008, 10:02

Multumesc domnu` ca a`ti binevoit sa raspundeti la telefoanele date de mine si sa imi ziceti una si sa faceti alta pentru acea carena pentru Honda care m-a interesat, sa nu adaug si faptul de faptul ca a 4a oara cand v`am sunat mi-ati inchis telefonu`. Asta e, daca asta e prestatia dumneavoastra lasa de dorit. o zi placuta [p.s pe e-mail v-am trimis un mail mai vechi, numai sunt interesat sa cumpar acele piese de la dumneavostra]

Furian

masculin
Numarul mesajelor : 6
Varsta : 34
Localizare : Satu Mare
Data de inscriere : 23/02/2008

Sus In jos

4PISTONS-service moto Empty Re: 4PISTONS-service moto

Mesaj  koss Joi 29 Ian 2009, 19:49

Salut.
As avea si eu de pus un set motor de 80 cc mallossi la o yamaha tzr stau langa bucuresti in ilfov puteti sa veniti la domiciliu ???

koss

Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 29/01/2009

Sus In jos

4PISTONS-service moto Empty galerie admisie

Mesaj  NoMatter Mier 28 Apr 2010, 20:40

galerie (teava) admisie ptr atv de 125 cmc aveti? lasati un nr de tel sau un id de messenger sa trimit poze eventual cu galeria si mai multe detalii despre atv

NoMatter

Numarul mesajelor : 1
Varsta : 36
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 31/01/2010

Sus In jos

4PISTONS-service moto Empty Re: 4PISTONS-service moto

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum